Ferroli Kombi Servisi

Kombiler bütün sene çalışan ve bu sebeple de genellikle kış başlarında bir bakım hizmeti alınma ihtiyacı doğuran cihazlardır. Kombilerin bakımlarının yapılmaması halinde sadece sıcak su ve kalorifer veriminde düşüş olmamakta aynı zamanda kombilerin doğal gaz ile çalışması sebebi ile bir risk ortaya çıkarması söz konusu olmaktadır. Bu sebeple kış ayları gelmeden ve kış tam olarak bastırmadan mutlaka kış bakımı yapılmalı, eğer yapılmadı ise de en kısa sürede keşif ekibimiz ile bağlantıya geçilmelidir.

Ferroli Kombi Servisi

Kombi bakımınızı yaptırmamanız halinde kombiniz de yıllar içinde bazı olumsuzluklarla karşılaşabilirsiniz. Öncelikle bakım görmeyen kombilerin ömürleri kısalmakta çalışma süreleri azalmaktadır. İkinci olarak ise kombinin asıl çalışması gereken fabrikasyon değerlerinde çalışmadığı görülür. Bu da kombilerde verimi düşürdüğü için kombiler ekonomik açıdan zarar eder. Aniden bozulmalar, düzensiz ısıtma, yaşam alanında ısıtmadan verim alamama gibi problemler ortaya çıkar. En önemlisi ise can ve mal güvenliği açısından kombi risk taşımaya başlar. Bu sebeple de kombi bakımı aksatılmaması gereken önemli bir iştir.

Bilecik Ferroli

Kombi bakımında cihazınızın genel olarak hem mekanik hem de elektronik kontrolleri gerçekleştirilmektedir. Öncelikle elektronik aksamda oluşabilecek kaçak veya diğer akım kontrollerinizi yaparız. Daha sonra cihazınızın yanma verimini kontrol eder, bağlantı noktalarında kaçak vs. var mı kontrol ederiz. Brülor, genleşme vanası, baca fanı gibi yerler temizlenir ve kontrol edilir. Geri dönüş suyolunda ki filtre sökülerek temizlenir. Bütün bu işlemler ve daha fazlası yapılarak cihazın hem kontrolleri gerçekleştirilmiş olur, hem de cihazın yanma verimi arttırılarak faturalarınızın cebinizi yakması önlenir.

Ferroli Kombi

Kombi bakımınızı uzman olmayan ve yetkili olmayan servislere yaptırmamanız gerekmektedir. Kış başlarında insanların bu ihtiyacını bilen birçok dolandırıcı çok düşük miktarlara Bilecik kombi bakımı yaptığını iddia eder. Hem hiç bir işlem yapmayacağı gibi hem de kombinize zarar verebilir. Bu sebeple yetkili olmayan kişilerin kombinizi ellemesine izin vermemelisiniz. Uzman kadromuz uygun ve doğru fiyat politikası ile kombi bakım hizmet vermeye devam etmektedir. Keşif ve bakım hizmetleri açısından ulaşabilirsiniz.