Baymak Kombi Servisi

Son yıllarda doğal gazın ulaştığı her il ve ilçede ısınma genellikle kombi sistemleri ile sağlanmaktadır. Bu sebeple de genelde kış başlangıcında bir kombi servisine ihtiyaç duyulur. Faturaların cebinizi yakmaması ve daha verimli bir kış geçirmek adına mutlaka bakımlarınızı yaptırmalısınız. Bu dönemde insanların kombi bakımlarına ihtiyaç duyacağını bilen birçok firma ise çok düşük ödemeler karşılığında sözde kombi bakımı gerçekleştirmektedir. Kombi bakımları düşünüldüğünden daha önemli ve dikkatle gerçekleştirilmesi gereken bir iştir.

Baymak Kombi Servisi

Kombi bakımı yaptırmanız halinde ay sonunda ki faturalarda bir miktar düşüş görme ihtimaliniz vardır. Bu sebeple de genellikle kış başında kombi bakımı yaptırmak faydanıza olacaktır. Bilecik kombi bütün yıl çalışan ve sürekli olarak aktif olan bir alettir. Yaz kış demeden çalışır çünkü sıcak su ihtiyacını da karşılar. Bu sebeple de kış başlarında mutlaka uzman ekipler ile kombi bakımı gerçekleştirmek gerekir.

Bilecik Baymak

Kombi bakımında öncelikle sıcak su ve kalorifer yanma durumları kontrol edilerek cihazın genel performansı hakkında bilgi edinilir. Daha sonra kombi de herhangi bir su kaçağı yada sızdırma olup olmadığına bakılır. Daha sonra kombi içi açılarak elektronik aksamında toz vs var mı kontrol edilir, varsa bütün tozlar temizlenir.

Brülor yani yanma odasında temizlik yapılır. Elektronik aksam kontrol edilir. Kombinin baca fanı kontrol edilir ve gerekiyorsa bu fanda temizlenir. Genişleme tankı da kontrol edilip temizlendikten sonra kombinin kalorifer boru hattında ki dönüş kısmında bulunan filtre sökülür ve temizlenir. Bütün bu işlemler sonucunda kombinizi artık hem daha verimli hem de daha güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Baymak Kombi

Kaliteli bakım hizmeti veren uzman kadromuz ve alanında eğitimli teknik ekibimiz ile yerinde keşif ve detayları konuşmak için iletişime geçebilirsiniz. Kombi ve kombi bakımı konusunda uzun yıllardır edindiğimiz tecrübeler ile kalite ve doğru fiyatı buluşturarak müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Kombi bakımının sadece faturalardan tasarruf için olmadığını güvenliğiniz ve sağlınız için de önemli olduğunu unutmayın.