Alarko Kombi Servisi

Evlerin ve iş yerlerinin ısınması amacıyla kullanılan kombilerin bakımları önem arz etmektedir. Kombi bakımları, profesyonel ekipler tarafından ve gerektiği şekilde yapılmak zorundadır. Bizler, Bayar Kombi olarak, sektörde uzun yıllardan beri faaliyet göstermekte olan bir firmayız. Kombi bakımını, profesyonel ekibimizle, pek çok marka ve modeldeki kombilerin bakımlarını yapmaktayız. ECA, Baymak, Arçelik, Airfel, Bosch, Beko, Alarko, Vestel, Buderus ve Ferroli hizmet verdiğimiz markalardan bazılarıdır.

Alarko Kombi Servisi

Kombiler, sıcak su ihtiyacının karşılanması ile beraber evlerin ya da iş yerlerinin ısınması açısından kullanılan cihazlardır. Sağlıklı bir ısınma için, kombinin muntazam çalışması gereklidir. Bundan dolayı, kombi bakımlarının, alanında uzman firmalar tarafından yapılması gereklidir. Bizler, pek çok marka ve model için, en doğru bakım hizmetini vermekteyiz. Kombinin bakımı ile beraber, sağlıklı ısınma mümkün olmaktadır. Ayrıca, zamanında ve düzgün bir biçimde yapılan kombi bakımları sayesinde, kombilerin ömrü uzamaktadır.

Bilecik Alarko

Kombi bakımında takip etmekte olduğumuz aşamalar vardır. Kombi bakımında öncelikle, su seviyesi ile kaloriferin performansı kontrol edilir. Bunun ardından tesisatın su sızdırıp sızdırmadığı kontrol edilir.

Bundan sonra, kombinin içi açılarak, temizliği yapılır. Kombinin brülörü temizleniyor. Kombi filtresi temizleniyor. Kombi bacası temizlenir. Kombinin elektrik bağlantıları denetlenir. Son olarak bar basıncının kontrol edilmesi ile kombi bakımı tamamlanmaktadır. Kombilerin bakımlarının yılda bir defa yapılması gerekmektedir. Kombilerle beraber, petek temizliğinin de yılda en az bir defa yapılması cihazın performansını arttırmaktadır.

Alarko Kombi

Ekonomik olarak evlerin en pahalı cihazları arasında yer alan kombilerin bakımları bu nedenle önemlidir. Zamanında yapılmayan bakımlar, kombinin kullanım ömrünü azaltmaktadır. Oysa ki, yılda en az bir defa yapılacak bakımlarla, kombinin ortalama 15 yıl sorunsuz bir şekilde kullanılması mümkün olmaktadır. Bu nedenle, firmamız, Bayar Kombi profesyonel ve işinde uzman ekiple en kaliteli hizmeti vermektedir. 7/24 hizmet anlayışı ile faaliyetimizi yürütmekteyiz. Gelen taleplere kısa sürede yanıt veriyor ve müşterimizin çözüm ortağı oluyoruz. Firmamız, birbirinden farklı pek çok marka ve model için, kaliteli ve uygun fiyatla bakım hizmeti vermektedir.